P.H.U. DRÓŻDŻ Warszawa

,
26-200 Końskie, ul. Fabryczna 5,
tel./fax: (041) 375 05 10, e-mail: wlodek@drozdz.eu

Wyburzanie budynków – nasze usługi - KońskieChcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, które poznaliśmy przez ponad 20 lat pracy przy wyburzaniu budynków, zbudowaliśmy kompleksową ofertę różnorodnych usług.
W głównej mierze wykonujemy prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, przy których zapewniamy wysoką jakość obsługi i pełne bezpieczeństwo, do którego zobowiązuje nas etyka naszej pracy i odpowiednie przepisy. Dodatkowo, uzupełniając nasze portfolio, wykonujemy roboty ziemne niezbędne przy wykonywaniu wyburzeń, kruszymy beton i gruz w przystępnej cenie, a także rozbieramy elementy stalowe wszelakich konstrukcji. Specjalistyczna wiedza i wieloletnia praktyka pozwalają nam na mierzenie się nawet z najbardziej wymagającymi, pracochłonnymi i skomplikowanymi zleceniami. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie dużego grona klientów, którzy chwalą sobie współpracę z naszą firmą. Sprzęt znajdujący się na naszym wyposażeniu pozwala na działanie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, co pozwala nam na prowadzenie skutecznych prac w zgodzie z życzeniami i wymaganiami zleceniodawców. Niezależnie od tego, jakiego wsparcia Państwo potrzebujecie, jesteśmy w stanie je zapewnić.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji z całego kraju. Wiedza i umiejętności zapewniane przez nasze przedsiębiorstwo pozwalają na realizacje także nietypowych zleceń na m.in. wyburzanie budynków czy prace ziemne, które wymagają od zatrudnionych fachowców indywidualnego, elastycznego podejścia.

Szczegóły oferty

Przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym oferujemy szeroki zakres naszych usług, takich jak:


» roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe,
» rozbiórki – elementy stalowe i żelbetonowe,
» roboty ziemne,
» utylizacja odpadów,
» usługi kruszarką,
» usługi wulkanizacyjne,
» zakuwanie węży hydraulicznych.

ostatnie realizacje
refg
wyroznienia

Fair Play 2007 / 2008

RZETELNA Firma