P.H.U. DRÓŻDŻ

Warszawa, 26-20 Końskie, ul. Fabryczna 5,
tel./fax: (041) 375 05 10, e-mail: wlodek@drozdz.eu

Zakuwanie węży hydraulicznychWęże hydrauliczne muszą być odpowiednio zakończone, by nadawały się one do wykonywania konkretnych zadań. Ich zakuwanie wymaga dysponowania określonym sprzętem. Nasza firma specjalizuje się w tego typu usługach, spełniając oczekiwania klientów z wielu różnych branż. Możemy ciąć i zaciskać przewody wysokociśnieniowe w profesjonalny sposób. Działamy szybko, dlatego gotowe produkty trafiają do zleceniodawcy po krótkim czasie.

Podczas zakuwania węży hydraulicznych konieczne jest docięcie ich na odpowiednią długość, a następnie umieszczenie w ich końcówce tulei zaciskowej. Następnie można włożyć odpowiednie zakończenie i włożyć wąż do zakuwarki. To właśnie na tym etapie konieczne jest dysponowanie odpowiednimi maszynami. Prasa do węży hydraulicznych pozwala nam na szybkie działanie, bez względu na potrzeby klienta. Możemy dowolnie regulować średnicę zakucia, dostosowując ją do konkretnego węża. W ten sposób zakuwamy nasze wyroby, zaprasowując specjalną tulejkę.

Zakuwanie węży hydraulicznych jest jedną z wielu usług, jakie świadczymy. Zajmujemy się również szerokim zakresem prac związanych z budownictwem. Są to m.in. rozbiórki i wyburzenia oraz kruszenie pozostałych po nich materiałów. Samodzielnie przeprowadzenie takich prac jest niemożliwe, podobnie jak w przypadku zakuwania węży. Podczas tej czynności trzeba bowiem dysponować odpowiednią maszyną i umiejętnościami. W przypadku prac budowlanych niezbędne jest również działanie zgodnie z przepisami.

ostatnie realizacje
refg
wyroznienia

Fair Play 2007 / 2008

RZETELNA Firma